0
Aanvraag
€ 0,00
0
Kar
€ 0,00
Bezig met laden...
Bezig met laden...
Product toegevoegd aan uw winkelwagen
Product toegevoegd aan uw winkelwagenProduct toegevoegd aan uw winkelwagen
Dit artikel is niet op voorraad.
Het spijt ons, maar het artikel is niet op voorraad.
Home Office Hardware

407-BBOR

Productnaam: DELL 407-BBOR netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s mini-GBIC/SFP 850 nm
EAN: 4053162882904
Part number: 407-BBOR
€ 92,93 excl. BTW
€ 112,45 incl. BTW
Niet beschikbaar in het magazijn
Omschrijving
Lees meer over DELL 407-BBOR netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s mini-GBIC/SFP 850 nm
Specificatie
Prestatie
SFP transceiver type Vezel-optiek  
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.  Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s  
Let u er bij het kopen van een product goed op dat u de juiste aansluiting kiest.  Soort aansluiting mini-GBIC/SFP  
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja  
SFP-zendernorm SX  
Maximaal bereik 550 m  
Golflengte 850 nm  
Ethernet interface type Gigabit Ethernet  
Type of cable technology performance; including the fiber or cable type  Bekabelingstechnologie 1000BASE-SX  
Code geharmoniseerd systeem (HS) 85369010  
Kenmerken
Description of Hot-Plug support features for the product  Hot-plug ondersteuning Ja  
Compatibele producten - Dell Networking S5224F-ON - Dell Networking X1018 - PowerEdge R730XL - Dell Networking N2024 - PowerEdge VRTX - Dell Networking N3048ET-ON - Dell Networking N4032 - Dell Networking S4048T-ON - Dell Networking N3048 - PowerEdge R730xd XL - Dell Networking N4064F - Dell Networking C9010 - Dell Networking N2024P - Dell Networking S5212F-ON - PowerConnect M8024K - Dell Networking N2000 Series - PowerConnect 8100 - Dell Networking N1500 Series - PowerConnect 3548 - Dell Networking N4032F - Dell Networking N3000 Series - Dell Networking S6100 - Dell Networking S5248F-ON - Dell Networking N4064 - Dell Networking N3024F - PowerConnect 3524 - Dell Networking S5296F-ON - Dell Networking C1048P - Dell Networking N3024ET-ON - Dell Networking N3024EF-ON - PowerConnect 7024 - Dell Networking N2048P - Dell Networking N3048P - Dell Networking N3024 - Dell Networking Z9100 - Dell Networking S5232F-ON - Dell Networking N4000 Series - PowerConnect 7024F - Dell Networking N2048 - Dell Networking S4048-ON - Dell Networking X1026 - Dell Networking X1052 - Dell Networking N3024P - PowerEdge FX2  
Verpakking
Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)  

Aanbiedingen
Laten we contact houden!
Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze aanbiedingen en actualiteiten

Door op "inschrijven" te klikken geeft u toestemming voor het ontvangen van marketinginformatie op het opgegeven emailadres. De verwerkingsverantwoordelijke van uw gegevens is Senetic B.V. gevestigd op Keizersgracht 241, 1016 EA Amsterdam, Nederland. U kunt inzage tot uw gegevens aanvragen, deze rectificeren, wissen, de verwerking van persoonsgegevens beperken en bezwaar maken tegen de verwerking van gegevens. Gedetailleerde informatie over het verwerken van persoonsgegevens kunt u vinden in ons privacybeleid.

Incorrect e-mail adres.
Dit e-mail adres is al bevestigd.
Dit e-mail adres is nog niet bevestigd.
Bedankt!
Kijk in uw inbox: u gaat van ons een verzoek krijgen om uw inschrijving voor de nieuwsbrief te bevestigen.
Partners
Betaalmethoden
Verzendmethoden
EBA National Winner Banner