0
Aanvraag
€ 0,00
0
Kar
€ 0,00
Bezig met laden...
Bezig met laden...
Product toegevoegd aan uw winkelwagen
Product toegevoegd aan uw winkelwagenProduct toegevoegd aan uw winkelwagen
Dit artikel is niet op voorraad.
Het spijt ons, maar het artikel is niet op voorraad.
Home Office Hardware

407-BBVN

Productnaam: DELL 407-BBVN netwerk transceiver module 100000 Mbit/s QSFP28
EAN: 5397184377161
Part number: 407-BBVN
€ 672,96 excl. BTW
€ 814,28 incl. BTW
Niet beschikbaar in het magazijn
Waarschuw me als het product op voorraad is
Omschrijving
Lees meer over DELL 407-BBVN netwerk transceiver module 100000 Mbit/s QSFP28
Specificatie
Prestatie
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.  Overdrachtssnelheid (max) 100000 Mbit/s  
Let u er bij het kopen van een product goed op dat u de juiste aansluiting kiest.  Soort aansluiting QSFP28  
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja  
Vezel-optische connector LC  
Maximaal bereik 200 m  
Ethernet interface type 100 Gigabit Ethernet  
Fibre channel-poorten 2  
Kenmerken
Kleur van het product Zilver  
Description of Hot-Plug support features for the product  Hot-plug ondersteuning Ja  
Is het product ontworpen om gebruikt te worden met producten van een bepaald merk?  Merkcompatibiliteit Dell  
Compatibele producten - Networking S5212F-ON - Networking S5224F-ON - Networking S5232F-ON - Networking S5248F-ON - Networking S5296F-ON - Networking S6100 - Networking Z9100  
Verpakking
Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)  

Aanbiedingen
Laten we contact houden!
Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze aanbiedingen en actualiteiten

Door op "inschrijven" te klikken geeft u toestemming voor het ontvangen van marketinginformatie op het opgegeven emailadres. De verwerkingsverantwoordelijke van uw gegevens is Senetic B.V. gevestigd op Keizersgracht 241, 1016 EA Amsterdam, Nederland. U kunt inzage tot uw gegevens aanvragen, deze rectificeren, wissen, de verwerking van persoonsgegevens beperken en bezwaar maken tegen de verwerking van gegevens. Gedetailleerde informatie over het verwerken van persoonsgegevens kunt u vinden in ons privacybeleid.

Incorrect e-mail adres.
Dit e-mail adres is al bevestigd.
Dit e-mail adres is nog niet bevestigd.
Bedankt!
Kijk in uw inbox: u gaat van ons een verzoek krijgen om uw inschrijving voor de nieuwsbrief te bevestigen.
Partners
Betaalmethoden
Verzendmethoden
EBA National Winner Banner