0
Aanvraag
€ 0,00
0
Kar
€ 0,00
Bezig met laden...
Bezig met laden...
Product toegevoegd aan uw winkelwagen
Product toegevoegd aan uw winkelwagenProduct toegevoegd aan uw winkelwagen
Dit artikel is niet op voorraad.
Het spijt ons, maar het artikel is niet op voorraad.
Home Office Hardware

470-ABPV

Productnaam: DELL 470-ABPV Glasvezel kabel 10 m MTP OM4 Aqua-kleur
EAN: 5397184525913
Part number: 470-ABPV
€ 130,61 excl. BTW
€ 158,04 incl. BTW
Niet beschikbaar in het magazijn
Waarschuw me als het product op voorraad is
Omschrijving
Lees meer over DELL 470-ABPV Glasvezel kabel 10 m MTP OM4 Aqua-kleur
Specificatie
Kenmerken
Lengte snoer 10 m  
Aansluiting 1 MTP  
Aansluiting 2 MTP  
Aansluiting 1 type Mannelijk  
Aansluiting 2 type Mannelijk  
Type glasvezel OM4  
Kleur van het product Aqua-kleur  
Draad modus structuur Multimode  
Is het product ontworpen om gebruikt te worden met producten van een bepaald merk?  Merkcompatibiliteit Dell  
Verpakking
Aantal per verpakking 1 stuk(s)  
Overige specificaties
Systemen waarmee het product samenwerkt.  Compatibiliteit Dell Networking N4000 Series Dell Networking N4064F Dell Networking N4064 Dell Networking Z9100 Dell Networking S4048-ON Dell Networking S4048T-ON Dell Networking S5232F-ON Dell Networking S5224F-ON Dell Networking S4148 Dell Networking S4128 Dell Networking N4032F Dell Networking S6100 Dell Networking S5296F-ON Dell Networking S5248F-ON Dell Networking S5212F-ON Dell Networking S4148U Dell Networking S4248FB-ON  

Aanbiedingen
Laten we contact houden!
Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze aanbiedingen en actualiteiten

Door op "inschrijven" te klikken geeft u toestemming voor het ontvangen van marketinginformatie op het opgegeven emailadres. De verwerkingsverantwoordelijke van uw gegevens is Senetic B.V. gevestigd op Keizersgracht 241, 1016 EA Amsterdam, Nederland. U kunt inzage tot uw gegevens aanvragen, deze rectificeren, wissen, de verwerking van persoonsgegevens beperken en bezwaar maken tegen de verwerking van gegevens. Gedetailleerde informatie over het verwerken van persoonsgegevens kunt u vinden in ons privacybeleid.

Incorrect e-mail adres.
Dit e-mail adres is al bevestigd.
Dit e-mail adres is nog niet bevestigd.
Bedankt!
Kijk in uw inbox: u gaat van ons een verzoek krijgen om uw inschrijving voor de nieuwsbrief te bevestigen.
Partners
Betaalmethoden
Verzendmethoden
EBA National Winner Banner