0
Aanvraag
€ 0,00
0
Kar
€ 0,00
Bezig met laden...
Bezig met laden...
Product toegevoegd aan uw winkelwagen
Product toegevoegd aan uw winkelwagenProduct toegevoegd aan uw winkelwagen
Dit artikel is niet op voorraad.
Het spijt ons, maar het artikel is niet op voorraad.
Chia Hardware

AT-QSFPSR4

Productnaam: Allied Telesis AT-QSFPSR4 netwerk transceiver module Vezel-optiek 10300 Mbit/s QSFP+ 850 nm
EAN: 7670352061658
-36%
€ 1.398,15 excl. BTW
€ 893,41 excl. BTW
€ 1.081,03 incl. BTW
Niet beschikbaar in het magazijn
Waarschuw me als het product op voorraad is
Omschrijving
Lees meer over Allied Telesis AT-QSFPSR4 netwerk transceiver module Vezel-optiek 10300 Mbit/s QSFP+ 850 nm
Specificatie
Prestatie
SFP transceiver type Vezel-optiek  
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.  Overdrachtssnelheid (max) 10300 Mbit/s  
Let u er bij het kopen van een product goed op dat u de juiste aansluiting kiest.  Soort aansluiting QSFP+  
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja  
Vezel-optische connector MPO  
SFP-zendernorm SR4  
Maximaal bereik 150 m  
Golflengte 850 nm  
Tx vermogen (min) -7,6 dBmW  
Tx vermogen (max) 2,4 dBmW  
Netwerkstandaard IEEE 802.3ba  
Digital Diagnostics Monitoring (DDM) Ja  
Fibre channel-poorten 1  
Kenmerken
Kleur van het product Grijs  
Hot-swap Ja  
Energie
Het vermogen van het apparaat, uitgedrukt in Watts. Typische waardes die fabrikanten geven zijn stroomverbruik indien uitgeschakeld, standby/suspended, typisch gebruik, maximaal gebruik.  Typisch stroomverbruik 1,5 W  
Power over Ethernet betekent dat het apparaat stroom kan verzenden of ontvangen via de netwerkkabel, zodat bepaalde aangesloten apparatuur geen verbinding met het stopcontact nodig heeft.  Power over Ethernet (PoE) Nee  
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C  
Temperatuur bij opslag -20 - 80 °C  
Relatieve Luchtvochtigheid is de hoeveelheid waterdamp die de lucht bevat in verhouding (in procenten) tot de hoeveelheid water die de lucht bij die temperatuur maximaal zou kunnen bevatten (100%), koude lucht kan bijvoorbeeld minder water bevatten dan warme. Als de lucht afkoelt en de relatieve luchtvochtigheid daardoor boven de 100% komt, condenseert de waterdamp en krijgt men water.  Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 0 - 85 procent  
Verpakking
Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)  
Technische details
Duurzaamheidscertificaten RoHS  
Overige specificaties
RX sensitiviteit -3 dB  

Aanbiedingen
Laten we contact houden!
Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze aanbiedingen en actualiteiten

Door op "inschrijven" te klikken geeft u toestemming voor het ontvangen van marketinginformatie op het opgegeven emailadres. De verwerkingsverantwoordelijke van uw gegevens is Senetic B.V. gevestigd op Keizersgracht 241, 1016 EA Amsterdam, Nederland. U kunt inzage tot uw gegevens aanvragen, deze rectificeren, wissen, de verwerking van persoonsgegevens beperken en bezwaar maken tegen de verwerking van gegevens. Gedetailleerde informatie over het verwerken van persoonsgegevens kunt u vinden in ons privacybeleid.

Incorrect e-mail adres.
Dit e-mail adres is al bevestigd.
Dit e-mail adres is nog niet bevestigd.
Bedankt!
Kijk in uw inbox: u gaat van ons een verzoek krijgen om uw inschrijving voor de nieuwsbrief te bevestigen.
Partners
Betaalmethoden
Verzendmethoden
EBA National Winner Banner