0
Aanvraag
€ 0,00
0
Kar
€ 0,00
Bezig met laden...
Bezig met laden...
Product toegevoegd aan uw winkelwagen
Product toegevoegd aan uw winkelwagenProduct toegevoegd aan uw winkelwagen
Dit artikel is niet op voorraad.
Het spijt ons, maar het artikel is niet op voorraad.
Chia Hardware

GLC-BX-U

Productnaam: Cisco GLC-BX-U netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s mini-GBIC 1310 nm
EAN: 4054318203437
-60%
€ 1.093,82 excl. BTW
€ 438,02 excl. BTW
€ 530,00 incl. BTW
Niet beschikbaar in het magazijn
Waarschuw me als het product op voorraad is
Omschrijving
Lees meer over Cisco GLC-BX-U netwerk transceiver module Vezel-optiek 1000 Mbit/s mini-GBIC 1310 nm
Specificatie
Prestatie
SFP transceiver type Vezel-optiek  
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.  Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s  
Let u er bij het kopen van een product goed op dat u de juiste aansluiting kiest.  Soort aansluiting mini-GBIC  
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja  
Vezel-optische connector LC, PC  
Maximaal bereik 10000 m  
Golflengte 1310 nm  
Tx-golflengte (min) 1260 nm  
Tx-golflengte (max) 1360 nm  
Rx-golflengte (min) 1480 nm  
Rx-golflengte (max) 1500 nm  
Tx vermogen (min) -9 dBmW  
Tx vermogen (max) -3 dBmW  
Rx vermogen (min) -19,5 dBmW  
Rx vermogen (max) -3 dBmW  
Type of cable technology performance; including the fiber or cable type  Bekabelingstechnologie 1000BASE-BX10-U  
Digital Diagnostics Monitoring (DDM) Ja  
Kenmerken
Kleur van het product Roestvrijstaal  
Compatibele producten Catalyst 2960, 3560, 3750, 4500, 4948, ME 2400, 3400  
Gewicht en omvang
Breedte 8,5 mm  
Diepte 56,5 mm  
Hoogte van het product  Hoogte 13,4 mm  
Gewicht van het product zonder verpakking (nettogewicht). Zo mogelijk wordt hier het nettogewicht van het product gegeven inclusief standaardaccessoires en -supplies. Fabrikanten stellen soms het gewicht van hun product te rooskleurig voor, door het basisgewicht te geven zonder standaardaccessoires en -supplies.  Gewicht 75 g  
Verpakking
Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)  
Technische details
Duurzaamheidscertificaten RoHS  

Aanbiedingen
Laten we contact houden!
Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze aanbiedingen en actualiteiten

Door op "inschrijven" te klikken geeft u toestemming voor het ontvangen van marketinginformatie op het opgegeven emailadres. De verwerkingsverantwoordelijke van uw gegevens is Senetic B.V. gevestigd op Keizersgracht 241, 1016 EA Amsterdam, Nederland. U kunt inzage tot uw gegevens aanvragen, deze rectificeren, wissen, de verwerking van persoonsgegevens beperken en bezwaar maken tegen de verwerking van gegevens. Gedetailleerde informatie over het verwerken van persoonsgegevens kunt u vinden in ons privacybeleid.

Incorrect e-mail adres.
Dit e-mail adres is al bevestigd.
Dit e-mail adres is nog niet bevestigd.
Bedankt!
Kijk in uw inbox: u gaat van ons een verzoek krijgen om uw inschrijving voor de nieuwsbrief te bevestigen.
Partners
Betaalmethoden
Verzendmethoden
EBA National Winner Banner