0
Aanvraag
€ 0,00
0
Kar
€ 0,00
Bezig met laden...
Bezig met laden...
Product toegevoegd aan uw winkelwagen
Product toegevoegd aan uw winkelwagenProduct toegevoegd aan uw winkelwagen
Dit artikel is niet op voorraad.
Het spijt ons, maar het artikel is niet op voorraad.

GLC-FE-100ZX

Productnaam: Cisco 100BASE-ZX SFP netwerk media converter 1550 nm
EAN: 4054318203543
Part number: GLC-FE-100ZX
-55%
€ 1.059,77 excl. BTW
€ 475,35 excl. BTW
€ 575,17 incl. BTW
Niet beschikbaar in het magazijn
Waarschuw me als het product op voorraad is
Omschrijving
Lees meer over Cisco 100BASE-ZX SFP netwerk media converter 1550 nm
Specificatie
Netwerk
Type of cable technology performance; including the fiber or cable type  Bekabelingstechnologie 100BASE-X  
Poorten & interfaces
De technologie die het apparaat gebruikt om verbinding te maken:
draadloos
met draad  Connectiviteitstechnologie Bedraad  
Prestatie
Maximaal bereik 80000 m  
Golflengte 1550 nm  
Design
Lijst met industriestandaarden waaraan het product voldoet.  Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3  
List of regulatory standards for all countries in which this product has been certified  Veiligheid Laser Class 1 21CFR1040  
Overige specificaties
Zendvermogen 2 - -3 dBmW  
Eigenschappen van de buitenkant van het product.  Formaat SFP  
Aansluiting(en) Dual LC  
Fiber type SMF  

Aanbiedingen
Laten we contact houden!
Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze aanbiedingen en actualiteiten

Door op "inschrijven" te klikken geeft u toestemming voor het ontvangen van marketinginformatie op het opgegeven emailadres. De verwerkingsverantwoordelijke van uw gegevens is Senetic B.V. gevestigd op Keizersgracht 241, 1016 EA Amsterdam, Nederland. U kunt inzage tot uw gegevens aanvragen, deze rectificeren, wissen, de verwerking van persoonsgegevens beperken en bezwaar maken tegen de verwerking van gegevens. Gedetailleerde informatie over het verwerken van persoonsgegevens kunt u vinden in ons privacybeleid.

Incorrect e-mail adres.
Dit e-mail adres is al bevestigd.
Dit e-mail adres is nog niet bevestigd.
Bedankt!
Kijk in uw inbox: u gaat van ons een verzoek krijgen om uw inschrijving voor de nieuwsbrief te bevestigen.
Partners
Betaalmethoden
Verzendmethoden
EBA National Winner Banner