0
Aanvraag
€ 0,00
0
Kar
€ 0,00
Bezig met laden...
Bezig met laden...
Product toegevoegd aan uw winkelwagen
Product toegevoegd aan uw winkelwagenProduct toegevoegd aan uw winkelwagen
Dit artikel is niet op voorraad.
Het spijt ons, maar het artikel is niet op voorraad.
Chia Hardware

GLC-ZX-SM-RGD=

Productnaam: Cisco GLC-ZX-SM-RGD= netwerk media converter 1550 nm
EAN: 0882658132186
-60%
€ 3.739,27 excl. BTW
€ 1.495,16 excl. BTW
€ 1.809,14 incl. BTW
Niet beschikbaar in het magazijn
Waarschuw me als het product op voorraad is
Omschrijving
Lees meer over Cisco GLC-ZX-SM-RGD= netwerk media converter 1550 nm
Specificatie
Prestatie
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.  Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s  
Let u er bij het kopen van een product goed op dat u de juiste aansluiting kiest.  Soort aansluiting SFP  
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja  
Vezel-optische connector LC, PC  
Maximaal bereik 70000 m  
Golflengte 1550 nm  
Kenmerken
Plug & Play is een standaard voor de communicatie tussen verschillende apparatuur waardoor aansluiten/installeren zeer makkelijk wordt.  Plug and play Ja  
Hot-swap Ja  
List of regulatory standards for all countries in which this product has been certified  Veiligheid Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1  
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf -40 - 85 °C  

Aanbiedingen
Laten we contact houden!
Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze aanbiedingen en actualiteiten

Door op "inschrijven" te klikken geeft u toestemming voor het ontvangen van marketinginformatie op het opgegeven emailadres. De verwerkingsverantwoordelijke van uw gegevens is Senetic B.V. gevestigd op Keizersgracht 241, 1016 EA Amsterdam, Nederland. U kunt inzage tot uw gegevens aanvragen, deze rectificeren, wissen, de verwerking van persoonsgegevens beperken en bezwaar maken tegen de verwerking van gegevens. Gedetailleerde informatie over het verwerken van persoonsgegevens kunt u vinden in ons privacybeleid.

Incorrect e-mail adres.
Dit e-mail adres is al bevestigd.
Dit e-mail adres is nog niet bevestigd.
Bedankt!
Kijk in uw inbox: u gaat van ons een verzoek krijgen om uw inschrijving voor de nieuwsbrief te bevestigen.
Partners
Betaalmethoden
Verzendmethoden
EBA National Winner Banner