0
Aanvraag
€ 0,00
0
Kar
€ 0,00
Bezig met laden...
Bezig met laden...
Product toegevoegd aan uw winkelwagen
Product toegevoegd aan uw winkelwagenProduct toegevoegd aan uw winkelwagen
Dit artikel is niet op voorraad.
Het spijt ons, maar het artikel is niet op voorraad.

MFA7A20-C003

Productnaam: Mellanox Technologies MFA7A20-C003 Glasvezel kabel 3 m QSFP28 2x QSFP28 Blauw
EAN: -
€ 953,48 excl. BTW
€ 1.153,71 incl. BTW
Niet beschikbaar in het magazijn
Waarschuw me als het product op voorraad is
Omschrijving
Lees meer over Mellanox Technologies MFA7A20-C003 Glasvezel kabel 3 m QSFP28 2x QSFP28 Blauw
Specificatie
Kenmerken
Lengte snoer 3 m  
Aansluiting 1 QSFP28  
Aansluiting 2 2x QSFP28  
Geslacht connector Mannelijk/Mannelijk  
Kleur van het product Blauw  
Draad modus structuur Multimode  
Ethernet interface type 100 Gigabit Ethernet  
Certificering SFF-8665  
Technische details
Duurzaamheidscertificaten RoHS  
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C  
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C  

Aanbiedingen
Laten we contact houden!
Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze aanbiedingen en actualiteiten

Door op "inschrijven" te klikken geeft u toestemming voor het ontvangen van marketinginformatie op het opgegeven emailadres. De verwerkingsverantwoordelijke van uw gegevens is Senetic B.V. gevestigd op Keizersgracht 241, 1016 EA Amsterdam, Nederland. U kunt inzage tot uw gegevens aanvragen, deze rectificeren, wissen, de verwerking van persoonsgegevens beperken en bezwaar maken tegen de verwerking van gegevens. Gedetailleerde informatie over het verwerken van persoonsgegevens kunt u vinden in ons privacybeleid.

Incorrect e-mail adres.
Dit e-mail adres is al bevestigd.
Dit e-mail adres is nog niet bevestigd.
Bedankt!
Kijk in uw inbox: u gaat van ons een verzoek krijgen om uw inschrijving voor de nieuwsbrief te bevestigen.
Partners
Betaalmethoden
Verzendmethoden
EBA National Winner Banner