0
Aanvraag
€ 0,00
0
Kar
€ 0,00
Bezig met laden...
Bezig met laden...
Product toegevoegd aan uw winkelwagen
Product toegevoegd aan uw winkelwagen Product toegevoegd aan uw winkelwagen
Dit artikel is niet op voorraad.
Het spijt ons, maar het artikel is niet op voorraad.
Home Office Hardware

Mellanox Technologies MMA1B00-C100D netwerk transceiver module Vezel-optiek 100000 Mbit/s QSFP 850 nm

EAN: 7290108487015
Part number: MMA1B00-C100D
SKU: 1026352
€ 497,59 excl. BTW
€ 602,08 incl. BTW
Niet beschikbaar in het magazijn
Betaalmethoden
Leveringsmethoden

Mellanox Technologies MMA1B00-C100D netwerk transceiver module Vezel-optiek 100000 Mbit/s QSFP 850 nm

EAN:

7290108487015

Part number:

MMA1B00-C100D

SKU: 1026352
Ideale oplossingen voor uw bedrijf
Wij vinden de optimale oplossing voor uw bedrijf. Onze verkoop- en presalespecialisten selecteren dagelijks producten en diensten voor onze klanten.
Express levering van apparatuur wereldwijd
Wij garanderen een tijdige levering van uw apparatuur, waar u zich ook bevindt. Wij werken met wereldwijde partners om onze logistiek te optimaliseren.
Implementatieondersteuning gegarandeerd
Wij bieden ondersteuning bij het implementeren van oplossingen in uw bedrijf. Onze gekwalificeerde ingenieurs helpen u uw infrastructuur doeltreffend te beheren.
Klant eerst
Onze RMA-experts handelen klachten en vervangingen van apparatuur snel en efficiënt af, zodat uw bedrijf soepel kan draaien.
Omschrijving Multimedia
Mellanox Technologies MMA1B00-C100D. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100000 Mbit/s, Soort aansluiting: QSFP. Kleur van het product: Zilver. Ingangsspanning: 3.6 V, Stroomverbruik (typisch): 1,8 W. Breedte: 18,4 mm, Diepte: 118 mm
Specificatie
Prestatie
SFP transceiver type 
Vezel-optiek
meer weergeven
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens  Maximale overdrachtssnelheid van gegevens
100000 Mbit/s
meer weergeven
Soort aansluiting 
QSFP
meer weergeven
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund 
Ja
meer weergeven
Vezel-optische connector  Vezel-optische connector
QSFP
meer weergeven
Maximaal bereik  Maximaal bereik
100 m
meer weergeven
Golflengte  Golflengte
850 nm
meer weergeven
Kenmerken
Kleur van het product  Kleur van het product
Zilver
meer weergeven
Energie
Ingangsspanning  Ingangsspanning
3.6 V
meer weergeven
Stroomverbruik (typisch)  Stroomverbruik (typisch)
1,8 W
meer weergeven
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)  Bedrijfstemperatuur (T-T)
0 - 70 °C
meer weergeven
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)  Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)
5 - 85 procent
meer weergeven
Gewicht en omvang
Breedte  Breedte
18,4 mm
meer weergeven
Diepte  Diepte
118 mm
meer weergeven

Geselecteerde producten

Laten we contact houden!
Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze aanbiedingen en actualiteiten

Door op "inschrijven" te klikken geeft u toestemming voor het ontvangen van marketinginformatie op het opgegeven emailadres. De verwerkingsverantwoordelijke van uw gegevens is Senetic B.V. gevestigd op Keizersgracht 241, 1016 EA Amsterdam, Nederland. U kunt inzage tot uw gegevens aanvragen, deze rectificeren, wissen, de verwerking van persoonsgegevens beperken en bezwaar maken tegen de verwerking van gegevens. Gedetailleerde informatie over het verwerken van persoonsgegevens kunt u vinden in ons privacybeleid.

Incorrect e-mail adres.
Dit e-mail adres is al bevestigd.
Dit e-mail adres is nog niet bevestigd.
Bedankt!
Kijk in uw inbox: u gaat van ons een verzoek krijgen om uw inschrijving voor de nieuwsbrief te bevestigen.
Portaal voor wederverkopers
Alles wat je zoekt.Doe mee!
Senetische B2B
Senetische B2BPlatform voor zakelijke klantenDoe mee!
Betaalmethoden
Verzendmethoden
Certificaten en onderscheidingen