0
Aanvraag
€ 0,00
0
Kar
€ 0,00
Bezig met laden...
Bezig met laden...
Product toegevoegd aan uw winkelwagen
Product toegevoegd aan uw winkelwagenProduct toegevoegd aan uw winkelwagen
Dit artikel is niet op voorraad.
Het spijt ons, maar het artikel is niet op voorraad.
Chia Hardware

QSFP-40G-SR-BD-RF

Productnaam: Cisco QSFP-40G-SR-BD, Refurbished netwerk transceiver module Vezel-optiek 40000 Mbit/s QSFP+ 918 nm
EAN: 0882658824418
€ 202,19 excl. BTW
€ 244,65 incl. BTW
Niet beschikbaar in het magazijn
Waarschuw me als het product op voorraad is
Omschrijving
Lees meer over Cisco QSFP-40G-SR-BD, Refurbished netwerk transceiver module Vezel-optiek 40000 Mbit/s QSFP+ 918 nm
Specificatie
Prestatie
SFP transceiver type Vezel-optiek  
De maximale (theoretische) snelheid waarop het apparaat data kan verzenden en ontvangen. In de praktijk is de snelheid vaak lager, want zij is van veel factoren afhankelijk, onder andere van de snelheid van de computers die verbonden zijn, de kwaliteit van de bedrading en/of obstakels zoals muren, in geval van een draadloos netwerk.  Overdrachtssnelheid (max) 40000 Mbit/s  
Let u er bij het kopen van een product goed op dat u de juiste aansluiting kiest.  Soort aansluiting QSFP+  
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja  
Vezel-optische connector LC  
Maximaal bereik 149,9 m  
Golflengte 918 nm  
Ethernet interface type 40 Gigabit Ethernet  
Kenmerken
Kleur van het product Zilver  
Is het product ontworpen om gebruikt te worden met producten van een bepaald merk?  Merkcompatibiliteit Cisco  
Compatibele producten N6K-C6004-M12Q, N6K-C6004-M12Q=, N7K-F312FQ-25=, N9K-C9396PX, N9K-X9636PQ  
Gewicht en omvang
Breedte 17,7 mm  
Diepte 73,6 mm  
Hoogte van het product  Hoogte 12,7 mm  

Aanbiedingen
Laten we contact houden!
Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze aanbiedingen en actualiteiten

Door op "inschrijven" te klikken geeft u toestemming voor het ontvangen van marketinginformatie op het opgegeven emailadres. De verwerkingsverantwoordelijke van uw gegevens is Senetic B.V. gevestigd op Keizersgracht 241, 1016 EA Amsterdam, Nederland. U kunt inzage tot uw gegevens aanvragen, deze rectificeren, wissen, de verwerking van persoonsgegevens beperken en bezwaar maken tegen de verwerking van gegevens. Gedetailleerde informatie over het verwerken van persoonsgegevens kunt u vinden in ons privacybeleid.

Incorrect e-mail adres.
Dit e-mail adres is al bevestigd.
Dit e-mail adres is nog niet bevestigd.
Bedankt!
Kijk in uw inbox: u gaat van ons een verzoek krijgen om uw inschrijving voor de nieuwsbrief te bevestigen.
Partners
Betaalmethoden
Verzendmethoden
EBA National Winner Banner