0
Aanvraag
€ 0,00
0
Kar
€ 0,00
Bezig met laden...
Bezig met laden...
Product toegevoegd aan uw winkelwagen
Product toegevoegd aan uw winkelwagenProduct toegevoegd aan uw winkelwagen
Dit artikel is niet op voorraad.
Het spijt ons, maar het artikel is niet op voorraad.

SFP-OC3-IR1=

Productnaam: Cisco OC-3/STM-1 SFP, SM, IR-1 netwerk media converter 1310 nm
EAN: 0746320890760
Part number: SFP-OC3-IR1=
-55%
€ 712,82 excl. BTW
€ 318,36 excl. BTW
€ 385,22 incl. BTW
Niet beschikbaar in het magazijn
Waarschuw me als het product op voorraad is
Omschrijving
Lees meer over Cisco OC-3/STM-1 SFP, SM, IR-1 netwerk media converter 1310 nm
Specificatie
Netwerk
Type of cable technology performance; including the fiber or cable type  Bekabelingstechnologie OC-3/STM-1  
Poorten & interfaces
De technologie die het apparaat gebruikt om verbinding te maken:
draadloos
met draad  Connectiviteitstechnologie Bedraad  
Prestatie
Maximaal bereik 15000 m  
Golflengte 1310 nm  
Beheerfuncties
Hot-swap Ja  
Plug & Play is een standaard voor de communicatie tussen verschillende apparatuur waardoor aansluiten/installeren zeer makkelijk wordt.  Plug and play Ja  
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf -5 - 85 °C  
Temperatuur bij opslag -5 - 85 °C  
Overige specificaties
Afmetingen van het produkt (Breedte x Diepte x Hoogte) in millimeter.  Afmetingen (BxDxH) 13,7 x 56,5 x 8,6 mm  
Interface-poorten om apparatuur te koppelen. USB (Universal Serial Bus) is een  populaire (kabel) interface voor randapparatuur. USB 2.0 heeft een snelheid tot 480 Mbit/s (USB 1: 12 Mbit/s). De interface FireWire staat ook bekend als de IEEE 1394 standaard. Enhanced IDE (EIDE)wordt soms Fast ATA, Fast IDE of ATA-2 genoemd.  Interface SFP  
Fiber type SMF  

Aanbiedingen
Laten we contact houden!
Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze aanbiedingen en actualiteiten

Door op "inschrijven" te klikken geeft u toestemming voor het ontvangen van marketinginformatie op het opgegeven emailadres. De verwerkingsverantwoordelijke van uw gegevens is Senetic B.V. gevestigd op Keizersgracht 241, 1016 EA Amsterdam, Nederland. U kunt inzage tot uw gegevens aanvragen, deze rectificeren, wissen, de verwerking van persoonsgegevens beperken en bezwaar maken tegen de verwerking van gegevens. Gedetailleerde informatie over het verwerken van persoonsgegevens kunt u vinden in ons privacybeleid.

Incorrect e-mail adres.
Dit e-mail adres is al bevestigd.
Dit e-mail adres is nog niet bevestigd.
Bedankt!
Kijk in uw inbox: u gaat van ons een verzoek krijgen om uw inschrijving voor de nieuwsbrief te bevestigen.
Partners
Betaalmethoden
Verzendmethoden
EBA National Winner Banner