OK
0
Aanvraag
€ 0,00
0
Kar
€ 0,00
Bezig met laden...
Bezig met laden...
Product toegevoegd aan uw winkelwagen
Product toegevoegd aan uw winkelwagen Product toegevoegd aan uw winkelwagen
Dit artikel is niet op voorraad.
Het spijt ons, maar het artikel is niet op voorraad.
Home Office Hardware

Aruba 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver

EAN: 190017245836
Part number: J4858D
SKU: 1049762
€ 130,17 excl. BTW
€ 157,51 incl. BTW
Beschikbaarheid:
50+  st.
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Pakketkoerier van:  € 7,18 Verzendkosten berekenen
Levering van: woensdag 28 februari 2024
Betaalmethoden
Leveringsmethoden

Aruba 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver

EAN:

190017245836

Part number:

J4858D

SKU: 1049762
SFP transceiver type: Vezel-optiek
Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s
Soort aansluiting: SFP
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund: Ja
Vezel-optische connector: LC
SFP-zendernorm: SX
Maximaal bereik: 500 m
Fibre channel-poorten: 2
Compatibele producten: Aruba 2930F
Breedte: 55,9 mm
meer weergeven
Ideale oplossingen voor uw bedrijf
Wij vinden de optimale oplossing voor uw bedrijf. Onze verkoop- en presalespecialisten selecteren dagelijks producten en diensten voor onze klanten.
Express levering van apparatuur wereldwijd
Wij garanderen een tijdige levering van uw apparatuur, waar u zich ook bevindt. Wij werken met wereldwijde partners om onze logistiek te optimaliseren.
Implementatieondersteuning gegarandeerd
Wij bieden ondersteuning bij het implementeren van oplossingen in uw bedrijf. Onze gekwalificeerde ingenieurs helpen u uw infrastructuur doeltreffend te beheren.
Klant eerst
Onze RMA-experts handelen klachten en vervangingen van apparatuur snel en efficiënt af, zodat uw bedrijf soepel kan draaien.
Omschrijving
HPE J4858D. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Breedte: 56 mm, Diepte: 13 mm, Hoogte: 15 mm
Specificatie
Prestatie
SFP transceiver type 
Vezel-optiek
meer weergeven
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens  Maximale overdrachtssnelheid van gegevens
1000 Mbit/s
meer weergeven
Soort aansluiting 
SFP
meer weergeven
Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund 
Ja
meer weergeven
Vezel-optische connector  Vezel-optische connector
LC
meer weergeven
SFP-zendernorm 
SX
meer weergeven
Maximaal bereik  Maximaal bereik
500 m
meer weergeven
Gewicht en omvang
Breedte  Breedte
56 mm
meer weergeven
Diepte  Diepte
13 mm
meer weergeven
Hoogte  Hoogte
15 mm
meer weergeven
Gewicht  Gewicht
20 g
meer weergeven
Geselecteerde producten
Laten we contact houden!
Schrijf u in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van onze aanbiedingen en actualiteiten

Door op "inschrijven" te klikken geeft u toestemming voor het ontvangen van marketinginformatie op het opgegeven emailadres. De verwerkingsverantwoordelijke van uw gegevens is Senetic B.V. gevestigd op Keizersgracht 241, 1016 EA Amsterdam, Nederland. U kunt inzage tot uw gegevens aanvragen, deze rectificeren, wissen, de verwerking van persoonsgegevens beperken en bezwaar maken tegen de verwerking van gegevens. Gedetailleerde informatie over het verwerken van persoonsgegevens kunt u vinden in ons privacybeleid.

Incorrect e-mail adres.
Dit e-mail adres is al bevestigd.
Dit e-mail adres is nog niet bevestigd.
Bedankt!
Kijk in uw inbox: u gaat van ons een verzoek krijgen om uw inschrijving voor de nieuwsbrief te bevestigen.
Portaal voor wederverkopers
Alles wat je zoekt.Doe mee!
Senetische B2B
Senetische B2BPlatform voor zakelijke klantenDoe mee!
Betaalmethoden
Verzendmethoden
Certificaten en onderscheidingen